2016 CLS - I Edycja

NOWOŚCI W TEJ EDYCJI CUBE LIGI:

1) przypominamy że w obecnej edycji wpisowe to tylko 25 pln tak aby nawet osoby które pare kolejek opuszczą nie miały z tego tyt dodatkowych obciążeń, natomiast opłata za każdą kolejkę to standardowe 25 pln jak do tej pory

2) zaczynamy o godz 19.00 w każdą niedzielę zgodnie z grafikiem

3) gramy każdy mecz best of 3 w grupach po 6 zawodników, z czego przy wyniku 2:0 nie gramy trzeciego seta a wynik wpisany to 3:0

4) UWAGA: zmiana punktacji za mecze. Od tej kolejki punkty za poszczególne miejsca w każdej grupie są stałe i niezależne od ilości wygranych setów (patrz tabelka poniżej) z jednym wyjątkiem - gracz który nie straci seta (czyli wygra wszystkie mecze do 0) otrzymuje dodatkowe

60 pkt; Jeżeli jakiś gracz w danej kolejce będzie nieobecny to dane punkty przypisane do danego miejsca są nienaliczane

6 m - 130

5) przed każdą kolejką do Soboty do godz 12.00 - konieczne jest potwierdzenie obecności na Lidze w niedziele celem poprawnego przygotowania tabel rozgrywkowych. Cube będzie wysyłał do wszystkich zawodników z wszystkich grup maila przypominającego w każdy piątek do godz 12.00. Wystarczy na niego odpowiedzieć pozytywnie, zadzwonić lub poinformować o obecności na recepcji. Osoby które nie potwierdzą obecności będą traktowane jako nie zgłoszone i nieuwzględnione w danej
tabeli rozgrywek dla danej rundy (nie będą miały naliczonych pkt)

RANKING

Regulamin Cube Squash LIGI

1. Rozgrywki CUBE LIGI rozpoczynają się 31 stycznia 2016 r.
2. Zapisy przyjmowane są drogą mailową lub telefoniczną (adres: kontakt@cube-club.pl).
3. W ramach LIGI zostanie rozegranych 12 rund.
4. Mecze rozgrywane są systemem „best of 3”.
    a) W przypadku wyniku 2:0 trzeci set nie jest rozgrywany (zwycięzca otrzymuje 3 punkty)
    b) Wynik 2:1 daje zwycięzcy 2 punkty, przegranemu 1 punkt.
5. Zawodnicy przed pierwszą rundą zostaną podzieleni na 6-osobowe grupy (na podstawie wyników poprzedniej edycji LIGI).
6. Nazwy grup to odpowiednio A, B, C, D,  przy czym A jest najwyższą grupą.
7. Mecze rozgrywane są w (prawie) każdą niedzielę, od godziny 19 do 22, na 6 kortach. Jako pierwsze swoje mecze rozgrywają najniższe grupy. Informacje o terminach rozgrywek będą zamieszczane na stornie internetowej www.cube-club.pl
8. Po każdej kolejce 2 najlepszych Zawodników z grup awansuje do wyższej grupy, a 2 najsłabszych spada do grupy niżej.
9. Nieobecny Zawodnik przegrywa walkowerem i automatycznie spada do niższej grupy. Jego przeciwnik otrzymuje 3 punkty (zwycięstwo 2:0).
11. Ostateczny ranking będzie uwzględniał wyniki 10 najlepszych rund każdego z Zawodników (wyniki 2 najsłabszych rund zostaną odrzucone).