Logo

2016 Cube Squash Championships

TERMINY TURNIEJÓW

Turniej Open i Damski: rozgrywany w środę 21.12.2016 od godziny 19:00

ZASADY OGÓLNE

Turniej kategorii C zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha

Po ostatnim rozegranym turnieju Cube Squash Series ośmiu zawodników, którzy uzyskali najwięcej punktów w rankingu Droga do Mistrzostwa automatycznie zostanie zakwalifikowanych do turnieju głównego Cube Squash Championships

Turniej będzie rozgrywany na 4 certyfikowanych kortach McWIL Premium

Korty do rozgrzewki będą dostępne od godz. 18:00

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia na turniej przyjmowane są do 16.12.2016 do godziny 12:00 na adres: kontakt@cube-club.pl

Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej

Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebook’u

 NAGRODY

Open
I miejsce: 500 PLN, trofeum, dyplom oraz pamiątkowa koszulka
II miejsce: 300 PLN, trofeum, dyplom oraz pamiątkowa koszulka
III miejsce: 200 PLN, trofeum, dyplom oraz pamiątkowa koszulka
IV-VIII miejsce: dyplom oraz pamiątkowa koszulka

Damski
I miejsce: 125 PLN, trofeum, dyplom oraz pamiątkowa koszulka
II miejsce: 75 PLN, trofeum, dyplom oraz pamiątkowa koszulka
III miejsce: 50 PLN, trofeum, dyplom oraz pamiątkowa koszulka
IV-VIII miejsce: dyplom oraz pamiątkowa koszulka

OPŁATY

Wpisowe Open: 75 PLN (w tym 10 PLN dla PFS)

Wpisowe Damski: 50 PLN (w tym 10 PLN dla PFS)

Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu (mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej) odliczają od wpłaty 15zł

Wpłaty wpisowego można dokonać na konto:
Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 66 1930 1695 2500 0575 7941 0001

Nazwa banku: Bank BPS oddział w Lublinie

LISTA ZAWODNIKÓW

Open

1. Piotr Prokop
2. Krzysztof Michałowski
3. Rafał Kozłowski
4. Rafał Cieślik
5. Michał Martynowski
6. Krzysztof Lepionka
7. Szymon Włodarczyk
8. Tomasz Piskórz

Damski

1. Karolina Kościuk
2. Elżbieta Derecka
3. Iwona Bargenda
4. Agnieszka Mańdziuk
5. Ewelina Zuzańska
6. Edyta Szeliga
7. Magda Bojarska
8. Jolanta Bajus

DRABINKA