Logo

2016 Cube Squash Series - Vol. 1

Drabinka turnieju OPEN:

HARMONOGRAM TURNIEJU:

ZASADY OGÓLNE:

  • turniej rozegrany zostanie w kategorii OPEN i damski
  • turniej będzie rozgrywany systemem pucharowym
  • każdy z zawodników musi posiadać licencję PFS (można ją bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl lub w lobby klubu)
  • turniej zaliczany jest do rankingu Polskiej Federacji Squasha
  • turniej będzie rozgrywany na 6 certyfikowanych kortach McWIL Premium
  • turniej OPEN zaplanowany jest na 32 zawodników
  • turniej damski odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 zawodniczek
  • korty do rozgrzewki będą dostępne od godz. 9:30

 ZGŁOSZENIA

przyjmowane są wyłącznie drogą mailową (adres: kontakt@cube-club.pl)
Termin zgłoszeń upływa 21.01.2016 r. (czwartek) o godz. 12:00.
OPŁAT WPISOWA do turnieju open wynosi 70 zł, do turnieju damskiego 40 zł (wpisowe obejmuje 10 zł opłaty dla PFS).
Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu - mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej - odliczają od wpłaty 15zł.
- opłatę można wnosić przelewem na wskazane poniżej konto lub gotówką w kasie CUBE do czwartku 21.01.2016 r.

Dane do przelewu:

Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 22 1020 3147 0000 8102 0071 0715
Nazwa banku:  PKO BP S.A.
Opłata wpisowa obejmuje:
start w turnieju oraz opłatę dla PFS
W czwartek 21.01.2016 r., po weryfikacji opłaty wpisowej, odbędzie się losowanie i rozpiska gier.
Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebook’u.

Lista zawodników - turniej OPEN:

  1. Krzysztof Michałowski #72
  2. Tomasz Klepacz #319
  3. Michał Kołodziński #334
  4. Krzysztof Lepionka #509
  5. Jacek Sobiło #529
  6. Maciek Doroszuk #1032
  7. Kamil Śpiewak #648
  8. Marcin Nocuń #674
  9. Łukasz Kopeć #699
  10. Paweł Krzywicki #1365
  11. Michał Martynowski #286
  12. Nicolas Celderon-Studziński
  13. Bartłomiej Osiniak #288
  14. Piotr Prokop #204
  15. Tomasz Piskórz #641
  16. Rafał Cieślik #164
  17. Jakub Zieliński # 1185
  18. Piotr Pietrzak # 364
  19. Jerzy Gorzeń #1385

 Lista zawodników - turniej DAMSKI:

1. Aleksandra Miler #58

2. Karolina Kościuk #193

3. Ela Derecka #253

4. Monika Majewska #245