Logo

2016 Cube Squash Series - Vol. 2

WYNIKI TURNIEJU:

WYNIKI TURNIEJU DAMSKIEGO:

  1. Katarzyna Michnowska
  2. Iwona Bargenda
  3. Karolina Kościuk
  4. Agnieszka Mańdziuk
  5. Ewelina Zuzańska

ZASADY OGÓLNE:

  • Turniej rozegrany zostanie w kategorii Open i Damski
  • Turniej będzie rozgrywany systemem pucharowym
  • Pula nagród dla zwycięzców wynosi 500 zł:
  • I miejsce: 250 zł
  • II miejsce: 150 zł
  • III miejsce: 100zł
  • Każdy z zawodników musi posiadać licencję PFS (można ją bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl lub w lobby klubu)
  • Turniej zaliczany jest do rankingu Polskiej Federacji Squasha
  • Turniej będzie rozgrywany na 6 certyfikowanych kortach McWIL Premium
  • Turniej Open zaplanowany jest na 32 zawodników
  • Turniej Damski odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 zawodniczek
  • Korty do rozgrzewki będą dostępne od godz. 9:30

ZGŁOSZENIA

  • Przyjmowane są wyłącznie drogą mailową (adres: kontakt@cube-club.pl)
  • Termin zgłoszeń upływa 07.07.2016 r. (czwartek) o godz. 12:00.
  • Opłat wpisowa do turnieju open wynosi 70 zł, do turnieju damskiego 40 zł (wpisowe obejmuje 10 zł opłaty dla PFS)
  • Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu - mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej - odliczają od wpłaty 15zł
  • opłatę można wnosić przelewem na wskazane poniżej konto lub gotówką w kasie CUBE do czwartku 07.07.2016 r.
Dane do przelewu:
Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku:66 1930 1695 2500 0575 7941 0001
Nazwa banku:  Bank BPS oddział w Lublinie

Opłata wpisowa obejmuje:
start w turnieju oraz opłatę dla PFS
W czwartek 07.07.2016 r., po weryfikacji opłaty wpisowej, odbędzie się losowanie i rozpiska gier.
Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebook’u.

LISTA ZAWODNIKÓW:

Open:
  1. Tomasz Klepacz
  2. Jakub Zieliński
  3. Paweł Misiewicz
  4. Tomasz Piskórz
  5. Paweł Krzywicki
  6. Jerzy Gorzeń
  7. Arkadiusz Kolasa
  8. Piotr Prokop
  9. Paweł Dunikowski
  10. Piotr Dunikowski
  11. Kamil Śpiewak
  12. Mariusz Kaczmarczyk
  13. Szymon Włodarczyk
  14. Paweł Trela
  15. Katarzyna Michnowska
  16. Łukasz Kopeć
  17. Michał Martynowski
  18. Paweł Zienkiewicz
  19. Rafał Kozłowski
  20. Marcin Czarnecki
  21. Rafał Cieślik
  22. Krzysztof Lepionka
  23. Artur Górski
  24. Maciej Wryk
  25. Dariusz Pietrzak
  26. Krzysztof Pyra
  27. Emil Kaczyński
  28. Jacek Sobiło
Damski:
  1. Iwona Bargenda
  2. Karolina Kościuk
  3. Katarzyna Michnowska
  4. Ewelina Zuzańska
  5. Agnieszka Mańdziuk