Logo

2017 Cube Squash Series - Vol. 6

Punkty w nim zdobyte będą liczyły się do rankingu PFS oraz do specjalnego rankingu klubowego, który możecie znaleźć tutaj.
Cykl składa się z 10 turniejów kat. B+ rozgrywanych w terminach:

Cube Squash Series - Vol. 1: 21.01.2017            Cube Squash Series - Vol. 6: 01.07.2017
Cube Squash Series - Vol. 2: 25.02.2017            Cube Squash Series - Vol. 7: 26.08.2017
Cube Squash Series - Vol. 3: 18.03.2017            Cube Squash Series - Vol. 8: 16.09.2017
Cube Squash Series - Vol. 4: 08.04.2017            Cube Squash Series - Vol. 9: 14.10.2017      
Cube Squash Series - Vol. 5: 13.05.2017            Cube Squash Series - Vol. 10: 11.11.2017      

TERMINY TURNIEJÓW

• Start turnieju Open: sobota, 01.07.2017 godz. 10:00

• Start turnieju Damskiego: sobota, 01.07.2017 godz. 12:00

• Start turnieju Juniorskiego: czwartek, 29.06.2017 godz. 17:00

ZASADY OGÓLNE

• Turniej kategorii B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha

• Liczba zawodników nieograniczona

• Jeżeli zgłoszą się minimum 4 zawodniczki zostanie rozegrany oddzielny turniej Damski

• System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników

• Turniej będzie rozgrywany na 6 certyfikowanych kortach McWIL Premium

ZGŁOSZENIA

• Zgłoszenia na turniej Open i Damski przyjmowane są do 29.06.2017 do godz. 12.00 (Juniorski do 27.06.2017 do godz. 12:00) na adres: kontakt@cube-club.pl

• W mailu proszę podać Imię, Nazwisko, Miasto, kontakt tel., nr licencji PFS

• Nie posiadasz numeru licencji? Można go bezpłatnie wyrobić na stronie lub za pośrednictwem recepcji klubu

• Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej

• Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszym profilu na Facebook’u najpóźniej do 30.06.2017 do godz. 12:00

WPISOWE

• Open: 65 zł (w tym 10 zł dla PFS)

• Damski: 50 zł (w tym 10 zł dla PFS)

• Juniorski: darmowy

• Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu (mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej) odliczają od wpłaty 15 zł

• Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:
Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 66 1930 1695 2500 0575 7941 0001
Nazwa banku: Bank BPS oddział w Lublinie

NAGRODY

Open i Damski

• I miejsce: puchar

• II miejsce: puchar

• III miejsce: puchar

Juniorski

• Dyplom

LISTA GRACZY

Open (B3)

  1. Adam Karp PFS#35
  2. Krzysztof Michałowski PFS#80
  3. Szymon Włodarczyk PFS#110
  4. Piotr Prokop PFS#112
  5. Wojciech Bakuła PFS#114
  6. Tomasz Piskórz PFS#127
  7. Rafał Cieślik PFS#146
  8. Jakub Gajos PFS#161
  9. Michał Martynowski PFS#166
  10. Łukasz Derecki PFS#184
  11. Dariusz Pietrzak PFS#202
  12. Paweł Misiewicz PFS#209
  13. Bartłomiej Osiniak PFS#218
  14. Tomasz Klepacz PFS#274
  15. Adrian Andrzejczyk PFS#305
  16. Artur Górski PFS#329
  17. Paweł Dunikowski PFS#363
  18. Rafał Król PFS#440
  19. Kamil Śpiewak PFS#505
  20. Marcin Nocuń PFS#612
  21. Jakub Zieliński PFS#614
  22. Tomasz Korzeniowski PFS#624
  23. Adam Wróbel PFS#686
  24. Karolina Kościuk PFS#838
  25. Kamil Wójtowicz PFS#911
  26. Michał Kasprzak PFS#1217
  27. Alexey Shabalovskiy PFS#1338
  28. Michał Mazur PFS#1417
  29. Karolina Marcinkowska PFS#1735
  30. Marcin Urbaniak (brak licencji PFS)

Damska (B4)

  1. Karolina Marcinkowska PFS#52
  2. Karolina Holewa PFS#63
  3. Karolina Kościuk PFS#64
  4. Magdalena Bobolewska PFS#96
  5. Małgorzata Socha PFS#97

Juniorska (B4)

  1. Małgorzata Walawska GU17
  2. Michał Fornal OU15
  3. Dawid Derlatka OU17
  4. Karolina Bartoszewska GU17
  5. Marta Rafalska GU19
  6. Wojciech Dyduch OU13
  7. Erwin Dziewa OU17
  8. Jacek Kuśnierczyk OU17