Logo

2017 Cube Squash Series - Vol. 7

Punkty w nim zdobyte będą liczyły się do rankingu PFS oraz do specjalnego rankingu klubowego, który możecie znaleźć tutaj.
Cykl składa się z 10 turniejów kat. B+ rozgrywanych w terminach:

Cube Squash Series - Vol. 1: 21.01.2017            Cube Squash Series - Vol. 6: 01.07.2017
Cube Squash Series - Vol. 2: 25.02.2017            Cube Squash Series - Vol. 7: 26.08.2017
Cube Squash Series - Vol. 3: 18.03.2017            Cube Squash Series - Vol. 8: 23.09.2017
Cube Squash Series - Vol. 4: 08.04.2017            Cube Squash Series - Vol. 9: 28.10.2017      
Cube Squash Series - Vol. 5: 13.05.2017            Cube Squash Series - Vol. 10: 18.11.2017      

TERMINY TURNIEJÓW

• Start turnieju Open: sobota, 26.08.2017 godz. 10:00

• Start turnieju Damskiego: sobota, 26.08.2017 godz. 12:00

• Start turnieju Juniorskiego: czwartek, 24.08.2017 godz. 17:00

ZASADY OGÓLNE

• Turniej kategorii B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha

• Liczba zawodników nieograniczona

• Jeżeli zgłoszą się minimum 4 zawodniczki zostanie rozegrany oddzielny turniej Damski

• System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników

• Turniej będzie rozgrywany na 6 certyfikowanych kortach McWIL Premium

ZGŁOSZENIA

• Zgłoszenia na turniej Open i Damski przyjmowane są do 24.08.2017 do godz. 12.00 (Juniorski do 22.08.2017 do godz. 12:00) na adres: kontakt@cube-club.pl

• W mailu proszę podać Imię, Nazwisko, Miasto, kontakt tel., nr licencji PFS

• Nie posiadasz numeru licencji? Można go bezpłatnie wyrobić na stronie lub za pośrednictwem recepcji klubu

• Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej

• Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszym profilu na Facebook’u najpóźniej do 27.08.2017 do godz. 12:00

WPISOWE

• Open: 65 zł (w tym 10 zł dla PFS)

• Damski: 50 zł (w tym 10 zł dla PFS)

• Juniorski: darmowy

• Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu (mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej) odliczają od wpłaty 15 zł

• Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:
Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 66 1930 1695 2500 0575 7941 0001
Nazwa banku: Bank BPS oddział w Lublinie

NAGRODY

Open i Damski

• I miejsce: puchar

• II miejsce: puchar

• III miejsce: puchar

Juniorski

• Dyplom

LISTA GRACZY

Open (B3)

  1. Rafał Daniluk PFS#41
  2. Krzysztof Michałowski PFS#75
  3. Szymon Włodarczyk PFS#97
  4. Leszek Busłowski PFS#101
  5. Piotr Prokop PFS#107
  6. Tomasz Piskórz PFS#127
  7. Rafał Cieślik PFS#141
  8. Michał Martynowski PFS#155
  9. Łukasz Derecki PFS#177
  10. Michał Kołodziński PFS#184
  11. Dariusz Pietrzak PFS#187
  12. Paweł Misiewicz PFS#213
  13. Paweł Dunikowski PFS#357
  14. Piotr Dunikowski PFS#378
  15. Rafał Król PFS#413
  16. Paweł Zienkiewicz PFS#442
  17. Kamil Śpiewak PFS#488
  18. Michał Wójcik PFS#560
  19. Tomasz Korzeniowski PFS#570
  20. Adam Wróbel PFS#637
  21. Ernest Dziewa PFS#800
  22. Karolina Kościuk PFS#809
  23. Bartosz Tchórzewski PFS#1323
  24. Magdalena Bobolewska PFS#1365
  25. Mateusz Bartyzel PFS#1459
  26. Krzysztof Jóźwiak 

Juniorska (B4)

  1. Jacek Kuśnierczyk OU17
  2. Dawid Derlatka OU17
  3. Michał Fornal OU15
  4. Dawid Dadej OU15
  5. Erwin Dziewa OU17
  6. Karolina Bartoszewska GU17
  7. Marta Rafalska GU19
  8. Wojciech Dyduch OU13