Logo

2017 Cube Squash Series - Vol. 8

Punkty w nim zdobyte będą liczyły się do rankingu PFS oraz do specjalnego rankingu klubowego, który możecie znaleźć tutaj.
Cykl składa się z 10 turniejów kat. B+ rozgrywanych w terminach:

Cube Squash Series - Vol. 1: 21.01.2017            Cube Squash Series - Vol. 6: 01.07.2017
Cube Squash Series - Vol. 2: 25.02.2017            Cube Squash Series - Vol. 7: 26.08.2017
Cube Squash Series - Vol. 3: 18.03.2017            Cube Squash Series - Vol. 8: 23.09.2017
Cube Squash Series - Vol. 4: 08.04.2017            Cube Squash Series - Vol. 9: 28.10.2017      
Cube Squash Series - Vol. 5: 13.05.2017            Cube Squash Series - Vol. 10: 18.11.2017      

TERMINY TURNIEJÓW

• Start turnieju Open: sobota, 23.09.2017 godz. 10:00

• Start turnieju Damskiego: sobota, 23.09.2017 godz. 12:00

• Start turnieju Juniorskiego: czwartek, 21.09.2017 godz. 17:00

ZASADY OGÓLNE

• Turniej kategorii B+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha

• Liczba zawodników nieograniczona

• Jeżeli zgłoszą się minimum 4 zawodniczki zostanie rozegrany oddzielny turniej Damski

• System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników

• Turniej będzie rozgrywany na 6 certyfikowanych kortach McWIL Premium

ZGŁOSZENIA

• Zgłoszenia na turniej Open i Damski przyjmowane są do 21.09.2017 do godz. 12.00 (Juniorski do 19.09.2017 do godz. 12:00) na adres: kontakt@cube-club.pl

• W mailu proszę podać Imię, Nazwisko, Miasto, kontakt tel., nr licencji PFS

• Nie posiadasz numeru licencji? Można go bezpłatnie wyrobić na stronie lub za pośrednictwem recepcji klubu

• Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej

• Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszym profilu na Facebook’u najpóźniej do 22.09.2017 do godz. 12:00

WPISOWE

• Open: 65 zł (w tym 10 zł dla PFS)

• Damski: 50 zł (w tym 10 zł dla PFS)

• Juniorski: darmowy

• Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu (mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej) odliczają od wpłaty 15 zł

• Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:
Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 66 1930 1695 2500 0575 7941 0001
Nazwa banku: Bank BPS oddział w Lublinie

NAGRODY

Open i Damska

• I miejsce: puchar

• II miejsce: puchar

• III miejsce: puchar

Juniorski

• Dyplom

LISTA GRACZY

Open (B3)

  1. Rafał Daniluk PFS#38
  2. Szymon Włodarczyk PFS#93
  3. Rafał Kozłowski PFS#105
  4. Piotr Prokop PFS#107
  5. Tomasz Piskórz PFS#120
  6. Michał Martynowski PFS#150
  7. Łukasz Derecki PFS#175
  8. Michał Kołodziński PFS#179
  9. Dariusz Pietrzak PFS#196
  10. Paweł Misiewicz PFS#206
  11. Krzysztof Lepionka PFS#220
  12. Tomasz Klepacz PFS#230
  13. Karol Filipek PFS#238
  14. Artur Górski PFS#310
  15. Paweł Dunikowski PFS#342
  16. Piotr Dunikowski PFS#355
  17. Rafał Król PFS#411
  18. Kamil Śpiewak PFS#463
  19. Michał Wójcik PFS#507
  20. Tomasz Korzeniowski PFS#553
  21. Jakub Zieliński PFS#565
  22. Krzysztof Pyra PFS#706
  23. Iwona Bargenda PFS#718
  24. Ernest Dziewa PFS#736
  25. Karolina Kościuk PFS#790
  26. Joanna Wilińska PFS#810
  27. Marcin Czarnecki PFS#836
  28. Michał Kasprzak PFS#1096
  29. Bartosz Tchórzewski PFS#1119
  30. Magdalena Bobolewska PFS#1175
  31. Mateusz Bartyzel PFS#1211
  32. Saulius Jonaitis PFS#1615

Damska (B4)

  1. Joanna Wilińska PFS#39
  2. Iwona Bargenda PFS#46
  3. Karolina Kościuk PFS#62
  4. Magdalena Bobolewska PFS#91

Juniorska (B4)

  1. Jacek Kuśnierczyk OU17
  2. Marta Rafalska GU19
  3. Dawid Derlatka OU17
  4. Michał Fornal OU15
  5. Małgorzata Walawska GU17
  6. Karolina Bartoszewska GU17
  7. Erwin Dziewa OU17
  8. Wojciech Dyduch OU13