Logo

Cube Squash Closed

TERMINY TURNIEJÓW

• Środa, 24.05.2017 godz. 19:00

ZASADY OGÓLNE

• Turniej kategorii C+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha

• Jest to turniej dla graczy, którzy uczestniczą w Cube Liga Squasha lub Lubelska Liga. Ponadto w turnieju mogą wziąć udział tylko zawodnicy z rankingiem PFS powyżej 200 miejsca

• Liczba zawodników ograniczona: 32 osoby

• System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników

ZGŁOSZENIA

• Zgłoszenia na turniej przyjmowane są do 22.05.2017 do godz. 18:00 na adres: kontakt@cube-club.pl

• W mailu na turniej proszę Imię, Nazwisko, Miasto, kontakt tel., numeru licencji PFS. Nie posiadasz numeru licencji PFS? Można go bezpłatnie wyrobić na stronie lub za pośrednictwem recepcji klubu

• Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej

• Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszym profilu na Facebook’u najpóźniej do 23.05.2017 do godz. 22:00

WPISOWE

• Turniej Open: 50 zł (w tym 10 zł dla PFS)

• Turniej Juniorski: darmowy

• Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu (mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej) odliczają od wpłaty 15 zł

• Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:
Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 66 1930 1695 2500 0575 7941 0001
Nazwa banku: Bank BPS oddział w Lublinie

NAGRODY

• I miejsce: puchar

• II miejsce: puchar

• III miejsce: puchar

LISTA GRACZY

Open (C+)

  1. Dariusz Pietrzak PFS#209
  2. Krzysztof Lepionka PFS#230
  3. Paweł Misiewicz PFS#246
  4. Tomasz Klepacz PFS#327
  5. Piotr Dunikowski PFS#389
  6. Paweł Zienkiewicz PFS#534
  7. Kamil Śpiewak PFS#544
  8. Jakub Zieliński PFS#687
  9. Jerzy Gorzeń PFS#788
  10. Maciej Doroszuk PFS#880
  11. Karolina Kościuk PFS#899
  12. Krzysztof Pyra PFS#931
  13. Marcin Czarnecki PFS#951
  14. Bartosz Tchórzewski PFS#1477
  15. Michał Smyłek PFS#1578
  16. Michał Kasprzak PFS#1606
  17. Alexey Shabalovskiy PFS#1746
  18. Michał Mazur PFS#2012
  19. Saulius Jonaitis PFS#2445
  20. Tomasz Niedziałek

Juniorska (C+)

  1. Jacek Kuśnierczyk OU17
  2. Michał Fornal OU15
  3. Karolina Bartoszewska GU17
  4. Małgorzata Walawska GU17
  5. Wojciech Dyduch OU13
  6. Dawid Dadej OU15
  7. Marta Rafalska GU19
  8. Dawid Derlatka OU17