Logo

Cube Squash Closed

TERMINY TURNIEJÓW

• Środa, 26.07.2017 godz. 19:00

ZASADY OGÓLNE

• Turniej kategorii C+ zaliczany do punktacji Polskiej Federacji Squasha

• Jest to turniej dla graczy, którzy uczestniczą w Cube Liga Squasha lub Lubelska Liga. Ponadto w turnieju mogą wziąć udział tylko zawodnicy z rankingiem PFS powyżej 200 miejsca

• Liczba zawodników ograniczona: 32 osoby

• System rozgrywek oraz harmonogram turnieju będzie dopasowany do liczby uczestników

ZGŁOSZENIA

• Zgłoszenia na turniej przyjmowane są do 24.07.2017 do godz. 18:00 na adres: kontakt@cube-club.pl

• W mailu na turniej proszę Imię, Nazwisko, Miasto, kontakt tel., numeru licencji PFS. Nie posiadasz numeru licencji PFS? Można go bezpłatnie wyrobić na stronie lub za pośrednictwem recepcji klubu

• Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej

• Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszym profilu na Facebook’u najpóźniej do 25.07.2017 do godz. 22:00

WPISOWE

• Turniej Open: 50 zł (w tym 10 zł dla PFS)

• Turniej Juniorski: darmowy

• Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu (mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej) odliczają od wpłaty 15 zł

• Można wpłacać bezpośrednio w recepcji klubu lub przelewem na konto:
Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 66 1930 1695 2500 0575 7941 0001
Nazwa banku: Bank BPS oddział w Lublinie

NAGRODY

• I miejsce: puchar

• II miejsce: puchar

• III miejsce: puchar

LISTA GRACZY

Open (C+)

  1. Paweł Misiewicz PFS#208
  2. Krzysztof Lepionka PFS#216
  3. Tomasz Klepacz PFS#245
  4. Paweł Dunikowski PFS#358
  5. Piotr Dunikowski PFS#378
  6. Rafał Król PFS#425
  7. Ernest Lis PFS#471
  8. Kamil Śpiewak PFS#483
  9. Jakub Zieliński PFS#578
  10. Krzysztof Pyra PFS#846
  11. Alexey Shabalovskiy PFS#1184
  12. Michał Kasprzak PFS#1220
  13. Michał Smyłek PFS#1343
  14. Mateusz Bartyzel PFS#1755

Juniorska (C+)

  1. Jacek Kuśnierczyk OU17
  2. Małgorzata Walawska GU17
  3. Dawid Derlatka OU17
  4. Michał Fornal OU15
  5. Karolina Bartoszewska GU17
  6. Dawid Dadej OU15
  7. Marta Rafalska GU19
  8. Wojciech Dyduch OU13