Logo

Cube Squash Open - kat. B

Wyniki turnieju:

ZASADY OGÓLNE:

  • turniej rozegrany zostanie w kategorii OPEN
  • turniej będzie rozgrywany systemem pucharowym
  • pula nagród dla zwycięzców turnieju wynosi 600 zł
  • I miejsce 250 zł
  • II miejsce 150 zł
  • III miejsce 100 zł
  • każdy z zawodników musi posiadać licencję PFS (można ją bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl lub w lobby klubu)
  • turniej zaliczany jest do rankingu Polskiej Federacji Squasha
  • turniej będzie rozgrywany na 6 certyfikowanych kortach McWIL Premium
  • turniej OPEN zaplanowany jest na 32 zawodników
  • korty do rozgrzewki będą dostępne od godz. 9:30

 ZGŁOSZENIA

  • przyjmowane są wyłącznie drogą mailową (adres: kontakt@cube-club.pl)
  • Termin zgłoszeń upływa 11.09.2014 r. (czwartek) o godz. 12:00.
  • OPŁAT WPISOWA do turnieju wynosi 70 zł, (wpisowe obejmuje 10 zł opłaty dla PFS).
  • Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu - mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej - odliczają od wpłaty 15zł.
  • - opłatę można wnosić przelewem na wskazane poniżej konto lub gotówką w kasie CUBE do czwartku 11.09.2014 r.

Dane do przelewu:

Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 22 1020 3147 0000 8102 0071 0715
Nazwa banku:  PKO BP S.A.
Opłata wpisowa obejmuje:
start w turnieju oraz opłatę dla PFS
W czwartek 11.09.2014 r., po weryfikacji opłaty wpisowej, odbędzie się losowanie i rozpiska gier.
Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebook’u.

Lista zgłoszeń:

  1. Rafał Kozłowski (PFS #57)
  2. Piotr Prokop (PFS #159)
  3. Kuba Kołodziński (PFS #160)
  4. Tomek Piskórz (PFS #186)
  5. Szymon Włodarczyk (PFS #201)
  6. Sławek Swatek (PFS #204)
  7. Bartek Osiniak (PFS #214)
  8. Michał Martynowski (PFS #242)
  9. Tomek Klepacz (PFS #339)
  10. Piotrek Dunikowski (PFS #405)
  11. Sebastian Warpas (PFS #431)
  12. Przekem Kozłowski (PFS #466)
  13. Tomek Śrótwa (PFS #569)
  14. Mariusz Kaczmarczyk (PFS #611)
  15. Kamil Śpiewak (PFS #636)
  16. Darek Pietrzak (PFS #655)
  17. Marcin Nocuń (PFS #707)
  18. Kuba Zieliński (PFS #712)
  19. Sylwek Wójcik (PFS #755)
  20. Jerzy Gorzeń (PFS #924)
  21. Łukasz Bromke (PFS #928)
  22. Jacek Sobiło (PFS #995)
  23. Rafał Król (PFS #1157)
  24. Karolina Kościuk (PFS #1300)
  25. Ernest Lis (PFS #1447)
  26. Tomasz Łuczywek (PFS #1481)
  27. Aleksandra Miler (PFS #1550)
  28. Marcin Kiszczak (PFS #2342)