Logo

Cube Squash Open kat. C

TERMINY TURNIEJU

Turniej Open i Damski - rozgrywany w niedzielę, 02.10.2016 od godziny 17:00

ZASADY OGÓLNE

Zgłoszenia na turniej przyjmowane są do 30.09.2016 do godziny 12:00 na adres: kontakt@cube-club.pl

 W mailu proszę podać Imię, Nazwisko, Miasto, kontakt tel., nr licencji PFS

Nie posiadasz numeru licencji? Można go bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu

Lista zgłoszonych (i zweryfikowanych) osób będzie publikowana na bieżąco na stronie turniejowej

Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebook’u

Turniej Damski odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia się min. 4 zawodniczek

Turniej będzie rozgrywany na 6 certyfikowanych kortach McWIL Premium

Korty do rozgrzewki będą dostępne od godz. 16:00

 OPŁATY

Wpisowe Open: 50 zł (w tym 10 zł dla PFS)

Wpisowe Damski: 40 zł (w tym 10 zł dla PFS)

Osoby posiadające kartę MultiSport lub inne karty tego typu (mogą z niej skorzystać przy opłacie za turniej) odliczają od wpłaty 15zł

Wpłaty wpisowego można dokonać na konto:
Odbiorca: Mind Consulting Jakub Zieliński
Numer rachunku: 66 1930 1695 2500 0575 7941 0001

Nazwa banku: Bank BPS oddział w Lublinie

Wpisowe należy wpłacić przed losowaniem, lub w recepcji klubu przed samym turniejem.  

W przypadku wycofania się z turnieju po losowaniu należy uregulować opłatę za turniej!

 Osoby wpłacające przelewem proszone o przesłanie potwierdzenia przelewu mailem, na podany powyżej adres: kontakt@cube-club.pl

DRABINKA

HARMONOGRAM

LISTA ZAWODNIKÓW

Open:

  1. Krzysztof Michałowski PFS#75
  2. Piotr Prokop PFS#199
  3. Tomasz Piskórz PFS#223
  4. Szymon Włodarczyk PFS#230
  5. Dariusz Pietrzak PFS#257
  6. Michał Kołodziński PFS#290
  7. Michał Martynowski PFS#349
  8. Łukasz Derecki PFS#363
  9. Piotr Dunikowski PFS#589
  10. Ernest Lis PFS#670
  11. Paweł Krzywicki PFS#1002
  12. Paweł Dunikowski PFS#1140
  13. Rafał Król PFS#1817
  14. Bartosz Tchórzewski PFS#2554
  15. Tomasz Korzeniowski PFS#267
  16. Adrian Nagnajewicz

Damski:

  1. Karolina Kościuk PFS#101
  2. Iwona Bargenda PFS#148
  3. Elżbieta Derecka PFS#188
  4. Edyta Szeliga