Logo

Fitness

W Cube znajdują się 2 sale przeznaczone wyłącznie na zajęcia fitness. Mniejsza sala o powierzchni 70 m2 jest wyłożona naturalną drewnianą podłogą. Większa, 100-metrowa sala wyłożona jest syntetyczną nawierzchnią, która poprawia komfort ćwiczeń i zapewnia ochronę stawów. Jest ona także wyposażona w najwyższej jakości nagłośnienie. Obie sale są klimatyzowane i w pełni wyposażone w akcesoria do zajęć fitness.  Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów.

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć fitness – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie

TBC (Total Body Condition)

trening kondycyjny, ogólnorozwojowy, ukierunkowany na wzmocnienie i ujędrnienie całego ciała poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia aerobowe wykonywane w rytmie szybkiej muzyki. Dzięki tym ćwiczeniom zwiększysz wydolność fizyczną organizmu, wzmocnisz mięsnie i poprawisz koordynację ciała. Zajęcia dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

BUP (brzuch, uda, pośladki)

zajęcia, w których praca skoncentrowana jest na dolnych partiach ciała: mięśniach brzucha, pośladków i ud. Ćwiczenia siłowe przede wszystkim wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, poprawiają siłę mięśniową oraz powodują zmianę kształtu i elastyczności mięśni . Forma polecana dla osób w każdym wieku i każdym poziomie zaawansowania.

Jumping Frog

Jumping Frog jest doskonałą formą aktywności fizycznej, która daje maksymalną efektywność. Co więcej to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny.

Warto poświęcić czas treningom na trampolinie, by zapewnić sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie, Warto ćwiczyć na trampolinie, ponieważ będziesz pewien, że Twój czas jest właściwie zagospodarowany. Dodatkowo zapewnisz sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie, kwitnący wygląd zewnętrzny, ale również dobrą zabawę i poczucie lekkości. Zerwij z rutyną zwykłego treningu i zacznij skakać!

Zumba

to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę i dba o kondycję. Zumba napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo po zajęciach. Proste kroki taneczne, kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i porywa do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

Step

zajęcia aerobowe prowadzone przy użyciu platform-stepów, angażujące całe ciało do pracy. Poszczególne kroki połączone w sekcje sprawiają, iż stają się one intensywne a zarazem zabawne i przyjemne. Rezultatem stepowania są zgrabne uda i pośladki, poprawa wydolności organizmu, wzmocnienie grup mięśniowych oraz pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Sztangi

ćwiczenia ze sztangą do specjalnie przygotowanej muzyki. Przy regularnym uprawianiu – rezultaty widoczne są już po miesiącu: wyszczuplenie sylwetki, wzrost siły i wytrzymałości mięśni bez widocznego zwiększenia ich obwodów. Ciężar zmienia się w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i możliwości ćwiczących.

3xB  (biust, brzuch, biodra)

zajęcia wzmacniające głównie mięśnie klatki piersiowej, brzucha i bioder. Polecane są dla osób, które chcą ujędrnić i wysmuklić swoje ciało. Dodatkowym atutem tego treningu jest polepszenie ogólnej kondycji fizycznej organizmu oraz poprawa koordynacji ruchowej.

Magiczne pośladki

ćwiczenia ukierunkowane na wyrzeźbienie pięknej pupy, poprzedzone ciekawą, aerobową rozgrzewką. Zgrabne pośladki to marzenie wielu kobiet -możesz je spełnić regularnie uczestnicząc w tych zajęciach! Zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

Zdrowy kręgosłup

trening specjalistyczny, oparty na ćwiczeniach wzmacniających, oddechowych i rozciągających. Pozwala na pozbycie się wszelkich bóli okolic kręgosłupa, bioder i karku. Trening ten wzmacnia także mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków – dzięki niemu zadbasz nie tylko o sylwetkę, ale i prawidłową postawę ciała.

Trening z gumami Mini Band

gumy do ćwiczeń Mini band są jednym z najbardziej wszechstronnych i wygodnych sposobów na przeprowadzenie efektywnego i różnorodnego treningu. Angażują pracę mięśni całego ciała ale również są ważnym elementem treningu ukierunkowanego na prewencję kontuzji, modelowanie sylwetki oraz poprawę dynamiki.

Kangoo Jumps

Kangoo Jumps to trening w całego ciała. Specjalnie opracowany, by kształtować mięśnie oraz poprawną postawę. Trening w specjalnych butach Kangoo Jumps pomaga zadbać o naszą kondycję oraz spalić nawet o 30% więcej kalorii niż podczas tradycyjnych ćwiczeń, może stać się również świetnym uzupełnieniem każdego planu treningowego. Buty posiadają specjalnie opracowany system IPS, dzięki czemu możemy podczas zajęć czuć się w 100% bezpieczni.

HIIT (High Intensive Interval Training)

trening HIIT, czyli intensywny trening interwałowy o dużej intensywności to program ćwiczeń przeznaczony dla osób chcących szybko spalić tkankę tłuszczową oraz poprawić swoją kondycję. Trening HIIT daje trzy razy lepsze efekty w odchudzaniu niż ćwiczenia cardio, a jego wykonanie zajmuje dużo mniej czasu. Odpowiednie natężenie ćwiczeń ma na celu osiągnięcie określonego tętna (pulsu) w zakresie, którego spalanie tkanki tłuszczowej jest najbardziej efektywne.

Płaski brzuch

zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii. Pierwsza część zajęć to prosty układ choreograficzny(rozgrzewka), druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha. Trening gwarantuje zmniejszenie obwodu talii. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania

Joga

trening "dobrego samopoczucia". Ćwiczenia są wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki. Zajęcia wprawiają w dobry nastrój, poprawiają wygląd ciała, niwelują bóle kręgosłupa i stawów oraz uczą nawyków poprawnego oddychania. Jest to jedna z naj- bezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Istotą ćwiczeń jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. Joga jest odpowiednia dla każdego, niezależnie od wieku czy stanu zaawansowania.

Interwał + piłki

- ćwiczenia z gumową piłką o średnicy 55-65 cm należące do grupy ćwiczeń równoważnych. Jest to trening o umiarkowanej intensywności, ukierunkowany na wzmocnienie głównych partii mięśniowych, takich jak: brzuch, uda, pośladki oraz mobilizację mięśni przykręgosłupowych. W trakcie zajęć można siedzieć na piłce, leżeć przodem lub tyłem albo opierać się o nią bokiem. Ćwiczenia pozwalają na rozluźnienie ciała, utrzymywanie równowagi i stabilizacji oraz poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

Tabata

 bazuje na krótkim, ale maksymalnym wysiłku przeplatanym z odpoczynkiem. Są to proste lecz intensywne ćwiczenia wykonywane przy specjalnie skomponowanej, motywującej do treningu muzyce. Tabata pozwala spalić nawet trzykrotnie więcej tłuszczu w porównaniu do tradycyjnych ćwiczeń aerobowych!!! Taki efekt uzyskujemy poprzez utrzymujący się po zakończonym treningu podwyższony metabolizm kwasów tłuszczowych. Może to trwać nawet kilkanaście godzin.