Logo

Instruktorzy Fitness

MACIEK DOROSZUK

INSTRUKTOR FITNESS

Trener z certyfikatem 2 stopnia Europejskiej Federacji Squasha. Uczył się u najlepszych trenerów w Polsce m.in. u Maćka Klisia, Marcina Kozika czy Kama Khan’a. Instruktor fitness Polskiej Akademii Fitnessu (PFA) wykształcony przez Tomka Zamielę. Prowadzi najmocniejsze zajęcia – Power Trening i TMT.

aNNA dYŚ

INSTRUKTORKA FITNESS

Absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalność – dietetyka.  Jest instruktorem fitness oraz doradcą żywieniowym z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo zajmuje się rozpisywaniem indywidualnych planów dietetycznych oraz planów treningowych. Podczas treningu zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i precyzyjność wykonywanych ćwiczeń. Jest osobą otwartą i kontaktową. 

BEATA LIBERA

INSTRUKTORKA FITNESS

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Uczestniczy w licznych szkoleniach szkoły Open Mind oraz Reebok Academy. Prowadzi mocne zajęcia interwałowe - TABATA. Certyfikowana instruktorka fitnessu na trampolinach Jumping Frog, JF KIDS, JF Senior 50+ oraz JF Extreme. Jumping Frog zauroczył ją od pierwszej minuty. Na zajęciach zaraża pasją i dobrym humorem wszystkich uczestników. Jej życiowe motto: Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia!

Oliwia Szczepaniak

INSTRUKTORKA JUMPING FROG

Licencjonowany instruktor Jumping Frog - zajęć fitness z użyciem specjalistycznych trampolin. Aktywnie uczestniczy w życiu Klubu poprzez pomoc w organizacji wydarzeń. Zna Klub od podszewki ponieważ oprócz prowadzenia zajęć jest również pracownikiem Recepcji Klubu. Osoba pełna energii, pasji i radości w tym co robi, zawsze uśmiechnięta.

Łukasz Łukowski

TRENER JIU JITSU

Medalista Mistrzostw Europy International Brazilian Jiu-Jitsu Federation, zawodnik i trener Linke Gold Team. Sporty walki trenuje od 12 roku życia, posiada certyfikat Gynastica Natural oraz certyfikat systemu walki Combat 56. Łukasz prowadzi w naszym Klubie również zajęcia cross cube- trening funkcjonalny.  

Tomasz kosior

INSTRUKTOR CROSS CUBE

Jest instruktorem sportu ze specjalizacją kulturystyka, oraz instruktorem do spraw żywienia i suplementacji. Posiada szkolenia i certyfikaty z: Personal Trainer AFPA, trening z użyciem TRX, trening z użyciem KETTELBELL, szkolenie z treningu funkcjonalnego. W kręgu jego zainteresowań znajduje się sport, fotografia i historia.

ike victor henry

INSTRUKTOR FITNESS

Anglojęzyczny instruktor zajęć fitness. W naszym Klubie prowadzi zajęcia takie jak: Zumba, HIIT, Tape training oraz sztangi. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii z głową pełną pomysłów. Licencjonowany instruktor fitness, w wolnych chwilach prowadzi zajęcia taneczne w Lubelskich Klubach oraz uczy języka angielskiego jako native speaker. Swój czas wolny wykorzystuje na spotkania z przyjaciółmi oraz praktykowanie jogi. 

Jarosław Lis

TRENER SPORTÓW WALKI

Licencjonowany instruktor o specjalizacji: Muay Thai, Kickboxing, Samoobrona. Sportami walki zajmuje się od kilkunastu lat. Przez ten okres stoczył walki na arenie krajowej i międzynarodowej zdobywając wielokrotnie mistrzostwo Polski i Europy. Na swojej sportowej drodze trenował wiele różnych stylów takich jak np. Muay Thai, K-1, Taekwondo, Kickboxing czy Tang Soo Do oraz Ju Jitsu. W swojej sportowej karierze trenował również Boks oraz system samoobrony Combat 56. Posiada certyfikaty z dietetyki i suplementacji w sporcie.