Logo

Instruktorzy Fitness

  MACIEK DOROSZUK

  INSTRUKTOR FITNESS

  Trener z certyfikatem 2 stopnia Europejskiej Federacji Squasha. Uczył się u najlepszych trenerów w Polsce m.in. u Maćka Klisia, Marcina Kozika czy Kama Khan’a. Instruktor fitness Polskiej Akademii Fitnessu (PFA) wykształcony przez Tomka Zamielę. Prowadzi najmocniejsze zajęcia – Power Trening i TMT.

.

aNNA dYŚ

INSTRUKTORKA FITNESS

Absolwentka AR w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, specjalność – dietetyka.  Jest instruktorem fitness oraz doradcą żywieniowym z wieloletnim doświadczeniem. Zawodowo zajmuje się rozpisywaniem indywidualnych planów dietetycznych oraz planów treningowych. Podczas treningu zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i precyzyjność wykonywanych ćwiczeń. Jest osobą otwartą i kontaktową, a zajęcia prowadzi z pasją godną podziwu.

BEATA LIBERA

INSTRUKTORKA FITNESS

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Uczestniczy w licznych szkoleniach szkoły Open Mind oraz Reebok. Prowadzi mocne zajęcia interwałowe - TABATA. Certyfikowana instruktorka fitnessu na trampolinach Jumping Frog, JF KIDS, JF Sernio 50+ oraz JF Extrema. Jumping Frog zauroczył ją od pierwszej minuty. Na zajęciach zaraża pasją i dobrym humorem wszystkich uczestników. Jej zyciowe motto: Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia!

WERONIKA KASSIN-LENIK

INSTRUKTORKA ZUMBY

Ukończyła 2 szkolenia Zumby w USA, gdzie zaczęła prowadzić zajęcia. W Polsce po raz pierwszy poprowadziła zumbę w 2009 roku. Organizuje i aktywnie uczestniczy w maratonach i zumbotekach. W Zumbie fascynuje swoją energią, efektywnością i radością.

Agata Kulik

INSTRUKTORKA ZUMBY

Absolwentka Kosmetologii i licencjonowana instruktorka Zumba Basic 1. Na co dzień dba o urodę pań w swoim gabinecie kosmetycznym, a po pracy biegnie na Zumbę. realizuje w ten sposób dwie swoje pasje. Wolne chwile wykorzystuje na spotkania z przyjaciółmi i podróże.

Ola Bocian

INSTRUKTORKA FITNESS

Instruktorka fitness Polskiej Akademii Sportu, oprócz swojej pracy  uwielbia grać w siatkówkę oraz oglądać mecze Polskiej reprezentacji. Na zajęciach stawia na różnorodność, prawidłową technikę, progres i dobrą zabawę.

Jarosław Lis

INSTRUKTOR SPORTÓW WALKI

Licencjonowany instruktor o specjalizacji: Muay Thai, Kickboxing, Samoobrona. Sportami walki zajmuje się od kilkunastu lat. Przez ten okres stoczył walki na arenie krajowej i międzynarodowej zdobywając wielokrotnie mistrzostwo Polski i Europy. Na swojej sportowej drodze trenował wiele różnych stylów jak np. Muay Thai, K-1, Taekwondo, Kickboxing czy Tang Soo Do i to właśnie w  tych stylach zdobył najwięcej osiągnięć. Ponadto uprawiał też Ju Jitsu, Boks oraz system samoobrony Combat 56. Aktualnie posiada również certyfikaty z dietetyki i suplementacji w sporcie co jest jego kolejną świeżo rozwijającą się pasją.