Logo

IT LIGA SQUASHA V edycja

V EDYCJA IT LIGI SQUASHA JUŻ od  21 marca!

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!!

STRONA INTERNETOWA IT LIGI SQUASHA

REGULAMIN

1. W Lidze Squasha Firm IT mogą brać udział wyłącznie osoby zatrudnione w firmach działających w obszarze IT, bez ograniczeń wiekowych.

2. IT Liga Squasha będzie rozgrywana w czwartki w okresie od 21 marca do 6 czerwca 2019 roku, start o godzinie 19:00. Pierwsze mecze rozgrywają zawodnicy z najniższych grup. Gracze muszą potwierdzić swoją obecność w każdej rundzie telefonicznie lub drogą mailową do godziny 12:00 w dniu rozgrywania kolejki.

3. Terminy rozgrywania poszczególnych kolejek: 21.03, 28.03, 4.04, 18.04, 25.04, 9.05, 16.05, 23.05, 30.05, 6.06.

4. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową: kontakt@cube-club.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, numer telefonu oraz nazwę pracodawcy.

5. Przed pierwszą kolejką uczestnicy zostaną podzieleni na grupy po maksimum sześciu graczy. Podział na grupy wynika z wyników poprzedniej edycji. Osoby najwyżej sklasyfikowane trafią odpowiednio do grupy A, B, itd. Osoby, które nie grały w poprzedniej edycji zakwalifikowane są do grypy najniższej. Liczba osób w grupie i liczba grup wynikać będzie z liczby osób zgłoszonych do gry.

6. Po każdej rundzie składy grup i ich liczebność, są ustalane na podstawie listy zgłoszeń. Osoby najwyżej sklasyfikowane trafią odpowiednio do grupy A, B, itd. Z zachowaniem zasady, że osoby najwyżej sklasyfikowane w każdej grupie, nie więcej niż dwoje, awansują do grupy wyżej, a osoby najniżej sklasyfikowane, nie więcej niż dwoje, spadają do grupy poniżej.

7. Mecze są rozgrywane zgodnie z zasadą ‘best of 2”. Możliwe wyniki meczu to 2:0 lub 1:1. O kolejności miejsc w grupie decyduje:

a) liczba wygranych meczów,

b) liczba wygranych setów,

c) różnica małych punktów zdobytych i straconych,

d) bezpośredni pojedynek.

8. Do rozegrania jest 10 kolejek. 8 najlepszych wyników będzie branych pod uwagę w końcowym rankingu indywidualnym.

9. Punktacja do rankingu jest liczona w następujący sposób:
1. miejsce w grupie A zawodnik otrzymuje 1000 pkt.
2. miejsce w grupie A zawodnik otrzymuje 990 pkt.
3. miejsce w grupie A zawodnik otrzymuje 980 pkt. itd., 

10. Do rankingu firm będą wliczane punkty uzyskane przez 3 najlepszych zawodników w danej kolejce.

11. Jeśli dwóch lub więcej graczy remisuje w punktach w rankingu, kryteria rozstrzygające są następujące:

a) największa liczba rund w których gracz grał;
b) najwyższy odsetek wygranych setów;
c) najlepszy zdobyty wynik.

12. Każdy z Zawodników zobowiązany jest do wniesienia następujących opłat:
35 zł za każdą rundę (przy opłatach poszczególnych rund respektujemy karty FitProfit oraz Benefit od należności odliczone zostanie 15 zł). W przypadku uczestnictwa zawodników istnieje możliwość wystawienia faktury zbiorczej dla danej firmy pod koniec każdego miesiąca.

13. Przystąpienie do Ligi jest równoznaczne z akceptacją jej regulaminu oraz Regulaminu Cube Squash & Fitness. Wszelkie sprawy nierozstrzygnięte zapisami regulaminu rozpatruje Jakub Zieliński.