Logo

IT LIGA SQUASHA VI edycja

VI EDYCJA IT LIGI SQUASHA JUŻ od  5 września!

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!!

STRONA INTERNETOWA IT LIGI SQUASHA

REGULAMIN

1. W Lidze Squasha Firm IT mogą brać udział wyłącznie osoby zatrudnione w firmach działających w obszarze IT, bez ograniczeń wiekowych.

2. IT Liga Squasha będzie rozgrywana w czwartki w okresie od 5 września do 14 listopada 2019 roku, start o godzinie 19:00. Pierwsze mecze rozgrywają zawodnicy z najniższych grup. Gracze muszą potwierdzić swoją obecność w każdej rundzie drogą mailową lub przez grupę na facebook'u do godziny 12:00 w dniu rozgrywania kolejki.

3. Terminy rozgrywania poszczególnych kolejek: 05.09, 12.09, 19.09, 26.09, 03.10, 10.10, 17.10, 24.10, 07.11, 14.11.

4. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową: kontakt@cube-club.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, numer telefonu oraz nazwę pracodawcy.

5. Przed pierwszą kolejką uczestnicy zostaną podzieleni na grupy po maksimum sześciu graczy. Podział na grupy wynika z wyników poprzedniej edycji. Osoby najwyżej sklasyfikowane trafią odpowiednio do grupy A, B, itd. Osoby, które nie grały w poprzedniej edycji zakwalifikowane są do grypy najniższej. Liczba osób w grupie i liczba grup wynikać będzie z liczby osób zgłoszonych do gry.

6. Po każdej rundzie składy grup i ich liczebność, są ustalane na podstawie listy zgłoszeń. Osoby najwyżej sklasyfikowane trafią odpowiednio do grupy A, B, itd. Z zachowaniem zasady, że osoby najwyżej sklasyfikowane w każdej grupie, nie więcej niż dwoje, awansują do grupy wyżej, a osoby najniżej sklasyfikowane, nie więcej niż dwoje, spadają do grupy poniżej.

7. Mecze są rozgrywane zgodnie z zasadą ‘best of 2”. Możliwe wyniki meczu to 2:0 lub 1:1. O kolejności miejsc w grupie decyduje:

a) liczba wygranych gemów,

b) liczba wygranych meczów

c) bezpośredni pojedynek

d) różnica małych punktów zdobytych i straconych,

8. Do rozegrania jest 10 kolejek. 8 najlepszych wyników będzie branych pod uwagę w końcowym rankingu indywidualnym.

9. Punktacja do rankingu jest liczona w następujący sposób:

1. miejsce w grupie A zawodnik otrzymuje 100 pkt.

1. miejsce w grupie B zawodnik otrzymuje 85 pkt.

1. miejsce w grupie C zawodnik otrzymuje 75 pkt.

1. miejsce w grupie D zawodnik otrzymuje 67 pkt.

1. miejsce w grupie E zawodnik otrzymuje 61 pkt.

Miejsca kolejne w grupach odpowiednio każdy zawodnik otrzymuje o 8 pkt. mniej: 2 miejsce w gr. A – 92 pkt., 3 miejsce 84 itd. ; 2 miejsce w gr. B – 77 pkt., 3 miejsce 69 itd. dla każdej z grup.

Dodatkowo zawodnik który wygrał wszystkie gemy w grupie otrzymuje premie punktową

gr. A – 30 pkt; gr. B – 15 pkt; gr. C – 10 pkt; gr. D – 7 pkt; gr. E – 5 pkt;

10. Do rankingu firm będą wliczane punkty uzyskane przez 3 najlepszych zawodników w rankingu ogólnym.

11. Jeśli dwóch lub więcej graczy remisuje w punktach w rankingu, kryteria rozstrzygające są następujące:

a) największa liczba rund w których gracz grał;
b) najwyższy odsetek wygranych setów;
c) najlepszy zdobyty wynik.

12. Każdy z Zawodników zobowiązany jest do wniesienia następujących opłat:
35 zł za każdą rundę (przy opłatach poszczególnych rund respektujemy karty FitProfit oraz Benefit od należności odliczone zostanie 15 zł). W przypadku uczestnictwa zawodników istnieje możliwość wystawienia faktury zbiorczej dla danej firmy pod koniec każdego miesiąca.

13. Przystąpienie do Ligi jest równoznaczne z akceptacją jej regulaminu oraz Regulaminu Cube Squash & Fitness. Wszelkie sprawy nierozstrzygnięte zapisami regulaminu rozpatruje Jakub Zieliński.