Logo

MILER CUP - turniej B+

WYNIKI MILER CUP:

1. Kaleemullah Khan
2. Marek Jankowski
3. Rafał Kozłowski
4. Michał Teichert
5. Tomasz Fajfer
6. Robert Gogłuska
7. Rafał Cieślik
8. Krzysztof Lepionka
9. Łukasz Kondratowicz
10. Tomasz Piskórz
11. Maciej Doroszuk
12. Michał Martynowski
13. Piotr Prokop
14. Szymon Włodarczyk
15. Sławomir Swatek
16. Krzysztof Michałowski
17. Michał Stanosz
18. Mariusz Kaczmarczyk
19. Łukasz Derecki
20. Michał Szostek
21. Przemysław Kozłowski
22. Piotr Kuźmiński
23. Bartosz Pelc
24. Jerzy Gorzeń
25. Kamil Śpiewak
26. Mariusz Nadolny
27. Łukasz Bromke
28. Adam Drath
29. Sylwester Wójcik
30. Jacek Sobiło
31. Dariusz Pietrzak
32. Michał Kołodziński
33. Agnieszka Honkisz
34. Marcin Nocuń
35. Tomasz Łuczywek
36. Bogdan Samołyk
37. Dariusz Mazurek
38. Thomas Scheine
39. Bartosz Powicki
40. Edvin Alex
41. Piotr Waciński

WYNIKI TURNIEJ DAMSKI:

1. Agnieszka Honkisz
2. Monika Świerczyńska
3. Małgorzata Cerlich
4. Aleksandra Miler
5. Monika Majewska
6. Karolina Kościuk

Wyniki juniorski:

1. Konrad Lender
2. Kacper Michalak
3. Maksym Miler
 

Drabinka i harmonogram turnieju:

ZASADY OGÓLNE:

Turniej będzie rozgrywany systemem pucharowym w trzech kategoriach: turniej OPEN, DAMSKI oraz JUNIORSKI Turniej MILER CUP zaliczany jest do rankingu Polskiej Federacji Squasha i jest to turniej otwarty, o podwyższonej podwyższonej kategorii B+.
Turniej juniorski w kategorii U19 odbędzie się w niedzielę o godz.17:00. Ponieważ zgłosiło się sporo chętnych, drabinka będzie rozpisana na 64 zawodników :)
Początek zaplanowany jest na godz 10:00 (korty do rozgrzewki będą dostępne od godz. 9:00).

Turniej będzie rozgrywany na 6 certyfikowanych kortach McWIL Premium. Każdy z zawodników musi posiadać licencję PFS - można ją bezpłatnie wyrobić na stronie www.pfs.com.pl lub w lobby klubu.
 

ZGŁOSZENIA

przyjmowane są wyłącznie drogą mailową na adres: miler.a@wp.pl

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
- imię i nazwisko,
- informację czy turniej OPEN, DAMSKI czy JUNIORSKI
- nr telefonu,
- nr licencji PFS,
- aktualne miejsce w rankingu (w przypadku zawodników niesklasyfikowanych w rankingu, roszę wpisać 0)
- rozmiar koszulki
- potwierdzenie dokonania przelewu
Termin zgłoszeń upływa 8.05.2014 (czwartek) o godz. 12:00. Juniorzy mają czas do piątku do 12:00 na zapisy.
 

OPŁATY WPISOWE DO TURNIEJU WYNOSZĄ:

turniej OPEN: 80 zł (w tym 10 zł opłaty dla PFS)
turniej DAMSKI: 70 zł (w tym 10 zł opłaty dla PFS)
turniej JUNIORSKI: 15 zł (w tym 10 zł opłaty dla PFS)

Osoby posiadające OK System, kartę MultiSport lub inne karty tego typu mogą z nich skorzystać przy opłacie za turniej, odliczając od wpłaty 15zł.

Opłatę należy wnosić przelewem na wskazane poniżej dane: 
Odbiorca: BestStar Aleksandra Miler
Numer rachunku mBank: 97 1140 2004 0000 3802 5427 1697
 

Opłata wpisowa obejmuje:

- start w turnieju i opłata dla PFS
- obiad ufundowany przez Restaurację CARMEN
- przekąski
- koszulkę turniejową
- losowanie nagród rzeczowych
 

Dla zwycięzców przygotowane są pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe.

W czwartek 8.05.2014, odbędzie się weryfikacja opłaty wpisowej, a w piątek około południa będzie losowanie i rozpiska gier. Wyniki losowania oraz harmonogram zostaną opublikowane na niniejszej stronie oraz na profilu CUBE na Facebook’u.
Wszelkie pytania prosimy kierować do Aleksandry Miler tel. 883 133 688

Wśród sponsorów, którzy wspierają turniej znajdują się:
CUBE Squash&Fitness, ERKADO, Restauracja Hiszpańska CARMEN, Galeria Zegarków KORNCENTRUMRAKIET.PL, Pizzeria Al Nero, Centrum Językowe BEST, Agencja KEREZA, Ośrodek Szkolenia Kierowców KULKA, A4 Polska, ....
Bardzo serdecznie im dziękujemy za zniżki, nagrody oraz koszulki!!!

Podczas turnieju będzie możliwość przetestowania rakiet udostępnionych prze CENTRUMRAKIET.PL !!!

drabinki i harmonogram są m.in. TUTAJ


Lista zgłoszonych osób:

OPEN 

Nazwisko i  ranking PFS
1. Kaleemullah Khan #13
2. Marek Jankowski #16
3. Rafał Kozłowski #71
4. Krzysztof Michałowski #77
5. Robert Gogłuska #98
6. Rafał Cieślik #153
7. Michał Kuba Kołodziński #157
8. Piotr Prokop #187
9. Tomasz Fajfer #188
10. Sławomir Swatek #217
11. Łukasz Kondratowicz #235
12. Michał Martynowski #238
13. Krzysztof Lepionka #258
14. Tomasz Piskórz #266
15. Maciej Doroszuk #270
16. Szymon Włodarczyk #271
17. Michał Szostek #280
18. Michał Stanosz #328
19. Bartosz Pelc #334
20. Przemysław Kozłowski #477
21. Łukasz Derecki #607
22. Mariusz Nadolny #641
23. Mariusz Kaczmarczyk #662
24. Piotr Kuźmiński #672
25. Dariusz Pietrzak #674
26. Kamil Śpiewak #873
27. Łukasz Bromke #933
28. Jerzy Gorzeń #943
29. Sylwester Wójcik #966
30. Adam Drath #1126
31. Marcin Nocuń #1190
32. Jacek Sobiło #1513
33. Agnieszka Honkisz #1814
34. Bartosz Powicki #2038
35. Michał Teichert #2316
36. Piotr Waciński #2514
37. Dariusz Polak #9999
38. Tomasz Łuczywek #9999
39. Bogdan Samołyk #9999
40. Edvin Alex #9999
41. Thomas Scheine #9999

     

DAMSKI

  Nazwisko i  ranking PFS
1. Agnieszka Honkisz #23
2. Małgorzata Cerlich #51
3. Aleksandra Miler #65
4. Monika Majewska #84
5. Monika Wanda Świerczyńska #144
6. Karolina Kościuk #999
 

JUNIORSKI U19:
1. Maksym Miler
2. Konrad Lender
3. Kacper Michalak
4. Mateusz Drozd
5. Michał Drozd
6. Jakub Jakóbczyk
7. Karol Dębowski
8. Mateusz Doliński

 

Data udostępnienia: 2014-04-22 13:13