Logo

Squash

Cube jest klubem sportowym budowanym od podstaw. Budynek projektowany był wyłącznie w celach rekreacyjno-sportowych i został wykonany przy użyciu najnowszych technologii.

Cube jest jednym z największych klubów squashowych we wschodniej Polsce. Wyposażony jest w 6 najwyższej jakości kortów renomowanej marki McWil. Dla zapewnienia graczom maksymalnego komfortu są to korty w wersji PREMIUM. Główne ich zalety to szybkość odbicia piłki i łatwość użytkowania.

Cube wyposażony został w profesjonalny system wentylacji i klimatyzacji. Jako jedyny klub squashowy w Polsce posiada także specjalny system nawilżający zainstalowany nad kortami. Pozwala on na zachowanie stałego poziomu wilgotności przez cały rok, dzięki czemu na kortach zawsze panują optymalne warunki do gry.

Między kortami została zamontowana przeszklona galeria ze szklaną podłogą - można z niej obserwować rozgrywane na kortach mecze. Ponadto między kortami a siłownią znajduje się szklana ściana, dająca ciekawy efekt wizualny.

W Cube mogą Państwo trenować indywidulanie z wykwalifikowanymi trenerami lub uczestniczyć w prowadzonych przez nich zajęciach grupowych.