Logo

Trenerzy personalni

Rafał Gombin trener personalny

tel. 505 902 680

Instruktor sportu z dziedziny kulturystyki. Od najmłodszych lat związany z różnymi rodzajami sportu takimi jak piłka nożna, koszykówka czy narciarstwo. Jego zainteresowania wykraczają poza sferę treningu  siłowego i obejmują takie dziedziny jak motoryzacja, kosmologia czy socjobiologia.

 Mateusz Bartyzel trener personalny, terapeuta manualny

  tel. 512 812 983

Trener personalny ze specjalizacją kulturystyka i żywienie, organizator, współprowadzący
i uczestnik szkoleń z zakresu: kulturystyki, dietetyki, stretchingu, suplementacji, żywienia w sporcie, taśmy i liny podwieszane, expander. Dodatkowo certyfikowany europejski masażysta. W pracy z klientem łączy wiedzę kulturystyczną , anatomiczną, biomechaniczną czyniąc treningi maksymalnie efektywne, ciekawe i bezpieczne. Charakteryzuje się kompleksowym i indywidualnym podejściem do Klienta.
 

Adam Kawiak trener personalny

tel. 792 504 433

Trener personalny i instruktor sportu ze specjalizacją kulturystyka. Instruktor odnowy biologicznej i fizjoterapeuta. Dodatkowo ukończył szkolenia z zakresu nowoczesnego żywienia i suplementacji w sporcie. Interesuje się kulturystyką, motoryzacją i muzyką.

ALEKSANDRA FLIS TRENER PERSONALNY, masażysta 

tel. 512 084 342
Certyfikowany trener personalny oraz technik masażysta. Studiuje psychologię, a wiedzę zdobytą na studiach stara się łączyć w pracy z ciałem podchodząc do podopiecznych holistycznie. W ofercie Oli znajdziecie ułożenie indywidualnego planu treningowego oraz diety, treningi mające na celu kształtowanie sylwetki oraz poprawę kondycji, a także wzmocnienie mięśni i korektę czynnościowych wad postawy. Jako masażysta Ola wykonuje masaże: klasyczne, sportowe, lecznicze oraz relaksacyjne.