Logo

Trenerzy personalni

Rafał Gombin

TRENER PERSONALNY (tel. 505 902 680)

Instruktor sportu z dziedziny kulturystyki. Od najmłodszych lat związany z różnymi rodzajami sportu takimi jak piłka nożna, koszykówka czy narciarstwo. Jego zainteresowania wykraczają poza sferę treningu  siłowego i obejmują takie dziedziny jak motoryzacja, kosmologia czy socjobiologia.

  Mateusz Bartyzel

TRENER PERSONALNY ( tel. 512 812 983)

Trener personalny ze specjalizacją kulturystyka i żywienie, organizator współprowadzący i uczestnik szkoleń z zakresu: kulturystyki, dietetyki, stretchingu, suplementacji, żywienia w sporcie, taśmy i liny podwieszane, expander. Dodatkowo certyfikowany europejski masażysta. W pracy z klientem łączy wiedzę kulturystyczną , anatomiczną, biomechaniczną czyniąc treningi maksymalnie efektywne, ciekawe i bezpieczne. Charakteryzuje się kompleksowym i indywidualnym podejściem do Klienta.
 

Adam Kawiak

TRENER PERSONALNY ( tel. 792 504 433)

Trener personalny i instruktor sportu ze specjalizacją kulturystyka. Instruktor odnowy biologicznej i fizjoterapeuta. Dodatkowo ukończył szkolenia z zakresu nowoczesnego żywienia i suplementacji w sporcie. Interesuje się kulturystyką, motoryzacją i muzyką.